Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul el a CoD WAW, azaz...

Marko Zsombor kérdése:

Nem indul el a CoD WAW, azaz a COD 5! Mit tegyek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Felraktam a Cod 5-öt eredetibe és a multiplayerrel nincs is semmi baj, csakhogy a solo el sem indul. Ha megnyitom valamit el kezd tölteni a windows, de egy-két másodperc után minden abba marad és nem történik semmi. Windows 7 Ultimat 64Bit-es rendszerem van, a gépigények megfelelnek és már próbáltam a "lejátszóeszközös" fixet, meg az internet kikapcsolósat plusz sok mást is de egyszerűen nem akar működni. Van bármi tippetek? (Nem lekalózkodtam a játékot, hanem megvettem és ennek ellenére sem indul, mikor windows vistan még jól ment. Próbáltam már ezerszer újratelepíteni, próbáltam kompatibilitási módban futtatni, még a rohadt dvd-t is megpucoltam párszor de csak nem megy! Pls segítsetek valamit, jó lenne zombizni egy kicsit!

2014. ápr. 17. 19:17
 1/5 CspCsj ***** válasza:

Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> Felügyeleti eszközök -> Eseménynapló-ban a Windows-naplók/Alkalmazás alkategóriában nincsen a programra utaló hibabejegyés?

(Ha nem találsz semmit, próbáld indítani a játékot és utána nyisd meg, idő szerinti sorrendben csak lesz valami)


Esetleg keress hibanaplót (error/crash log) a játék vagy a felhasználói mappákban. Ilyesmit tartalmaz:

[link]


ui: Javításokat/patch-eket telepítetted?

[link]

2014. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Háát telepítettem az összes patchet és most 1.7-es de még így sem történik semmi(ja és amúgy akkor sem indult el mikor még patchek nélkül volt, meg ami még furcsa és feltűnt, hogy telepítés után nem rak ki parancsikonokat az asztalra magától pedig régen csinálta, hanem nekem kell azt is). A Cod 5 mappájában nem találtam semmi féle logot, mégis az eseménynaplóból sikerült kiszednem egy kis információt. A program futtatása után nem történik semmi az eseménynaplóban, de pár napra visszamenőleg vannak ezzel kapcsolatos hibák.

CODWAW.exe:


A hibát okozó alkalmazás neve: CoDWaW.exe, verzió: 1.0.0.1, időbélyeg: 0x48f00193

A hibát okozó modul neve: ole32.dll, verzió: 6.1.7601.17514, időbélyeg: 0x4ce7b96f

Kivételkód: 0xc0000005

Hiba pozíciója: 0x00047a19

A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x21a0

A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cf58b6968d58c0

A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - World at War\CoDWaW.exe

A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\syswow64\ole32.dll

Jelentés azonosítója: dad61820-c4a9-11e3-8085-50465d8e31b7


ezen kívül még a multival kapcsolatos hibát is találtam(bár az működik):


A(z) CoDWaWmp.exe program (verzió: 1.7.0.0) kommunikációja a Windows rendszerrel megszakadt, ezért a program leállt. A hibával kapcsolatos további információkért ellenőrizze a probléma előzményeit a Műveletközpont vezérlőpulton.

Folyamatazonosító: b48

Kezdés: 01cf5a68303631b8

Befejezés: 91

Alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - World at War\CoDWaWmp.exe

Jelentés azonosítója:


A hibát okozó alkalmazás neve: CoDWaWmp.exe, verzió: 1.7.0.0, időbélyeg: 0x4aea1f42

A hibát okozó modul neve: CoDWaWmp.exe, verzió: 1.7.0.0, időbélyeg: 0x4aea1f42

Kivételkód: 0xc0000005

Hiba pozíciója: 0x002ac1d3

A hibát okozó folyamat azonosítója: 0xb48

A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01cf5a68303631b8

A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - World at War\CoDWaWmp.exe

A hibát okozó modul elérési útja: C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty - World at War\CoDWaWmp.exe

Jelentés azonosítója: a66da7c3-c65b-11e3-b039-50465d8e31b7


A többi az mind csak figyelmeztetés, vagy infó, úgyhogy én ezeket találtam használhatónak. Ja és akkor azt még elmondom, hogy onnan veszem, hogy indítás után valamit csinál a program csak utána meghal, hogy ha beállítom a kompatibilitás fülön, hogy tiltsa le az asztali-összeállítást, akkor 'indítás' után ez meg is történik egy 2 másodpercre nagyjából és úgy tűnik mintha történne valami, de aztán vissza az eredetibe és kész. Gondoltam még ez is érdekes lehet esetleg!(Amúgy a windows updateben sincsenek új frissítések és a videókártya illesztőprogram is a legfrissebb szóval az sem lehet a baj.

2014. ápr. 18. 13:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy megpróbáltam újratelepíteni az ole32.dll-t de megtagadja a hozzáférést rendszergazda parancssorból is és csökkentett üzemmódban is, így viszont legalább már sejtem mi a baj, valószínűleg újra fogom telepíteni a gépet az megoldja majd a problémát!
2014. ápr. 18. 14:08
 4/5 anonim válasza:

Lehet,hogy a kérdés már nem aktuális,de én is találkoztam ezzel a problémával.

nálam az volt a baj,hogy a biosban néhány parmétert elállitottam. Csináltam egy alapértékre vissza állitást és ezzel megoldodott a probléma. Remélem tudtam segiteni.

2014. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


nekem ez a carck el indult

2019. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!