Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a youtube-ra...

Hogyan lehet a youtube-ra feltett videón a készítő nevét lecserélni, vagy eltüntetni?

Figyelt kérdés
Saját videómról van szó! S.O.S.!
2014. ápr. 18. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy...

Miért akarod lecserélni?

Egy fiók, egy felhasználó, nem lehet cserélni!

2014. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Youtube saját videószerkesztőjében "kivágod" a nem kívánatos részt, majd új feliratot hozzáadod.

Ha jól rémlik, az elkészített videót, csak új videóként tudod elmenteni . Tehát a régi is megmarad, és létrejön egy új is.

2014. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Azért cseréltem volna le, hogy ne a teljes nevem szerepeljen, csak egy fantázia név.Fontos lett volna... na, mindegy. Kispofa75 - nem a videón belül tüntetném el a készítőt, hanem ami a youtube-on megjelenik a film mellett. Azt hiszem, nyitni kell egy új youtube szerkesztőt, új névvel, s újra felrakni. Kicsit macerás, azt hittem, egyszerűbben is megoldhatom.
2014. ápr. 18. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!