Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windos 8-ról mi a véleményetek...

Windos 8-ról mi a véleményetek? Windos XP-s, windos 7-es játék futhat windos 8-on?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert szeretnék egy laptopot, de már csak olyat láttam, amelyen a windos 8 op rendszer van. Megemlítem, hogy a laptop multimédiára meg játékra kellene. Azért kérdezem, hogy elképzelhető-e az, hogy w 7-es v. w xp-s játék fut-e w-8-on, mert van pár játékom, amely az xp-t támogatja, és fut windos 7-en. Elképzelhető tehát, hogy a 8-cal is ugyanez a helyzet?

2014. ápr. 18. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki melyik oprendszert szereti jobban, ez egyéntől függ. Én a 7-et jobban szeretem, mert kiforrottabb, szebb (nem csempés szar), könnyebben használható és 2020-ig támogatott.

Azt, hogy fut-e 8-on egy elsősorban xp-re írt játék, azt játék válogatja. Játékra jobb lenne az asztali gép. Azért van szinte az összes mostani laptopon win 8, mert az M$ próbálja eladni.

2014. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
win 8 - ugyan úgy mennek kivéve : f1 2011 és a cs1.6 de meglehet oldani, hogy működjön
2014. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, és köszönöm. Még annyit: MoH Airborne xp-re és vistara lett tervezve. Én mégis felratam W 7-re, ki is játszottam, majd letöröltem. Most már egyáltalán nem tudom felrakni. Miért lehet?
2014. ápr. 19. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!