Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy írónak vajon milyen...

Egy írónak vajon milyen biztonsági intézkedéseket kell megtenni?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk J.K. Rowling mit tett, h ne kerüljön ki mondjuk a legújabb Harry Potter kötet.

2014. ápr. 18. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Levédés: saját neve8akármilyen hihetetlen, ha jól tudom, megtette), az összes főszereplő, fontosabb tárgy neve, könyvek neve. Aki ezek után le tudja hamisítani, úgy, hogy nem veszzük észre, hogy a fent említetteket nem használta, annak kijár a haszon dögivel.
2014. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, h kikerül a sztori.

Szal mint a filmeknél, h moziba kerülés előtt már a neten van és akkor bukják a pénzt, mert fele annyian mennek csak el.

2014. ápr. 18. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rkta fel a gyakorire, nem mutogatta. Írta otthon egy netre nem rákötött gépen. Csókolom.
2014. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, igaza van az előzőnek. Ez nem azt jelenti, hogy senki nem láthatja. Elküldheted veszély nélkül barátoknak, tanároknak, jó, ha más is látja, aki jót akar neked, mielőtt kiadják. Gyakorira kirakhatod (egy részletét), de csak ha se a nevedet se a könyv címét nem tünteted fel. Ez így biztonságos.


De ez egyszerű: Az írók a nagyokból táplálkoznak leginkább. És ha nagyon gyanús valami, akkor a nagyközönség úgyis észreveszi, és vádolják, beperelik, stb. plagizálásért.

2014. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!