Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van ez? Amikor elindítom...

Miért van ez? Amikor elindítom a gépet bejön minden csak épp nem úgy ahogy kell. Több lent!

Figyelt kérdés

Operációs rendszer:Vista Ultimate

Mikor elindítom a gépet bejön miden úgy ahogyan szokott de a kép el van mosódva,torzulva az egész dolog a gépben nagyobb mint amilyennek kéne lenni.Próbáltam visszaállítani a rendszert nem engedi.Képernyővel is próbáltam de 4bites 640X480-nál nem enged nagyobbra váltani.A számítógép tulajdonsága szerint XP van rajta de mikor le állítom kiírja Vista Ultimate.Én XP nem telepítettem rá.



2014. ápr. 19. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg érthetőbben? Na mindegy, amit tehetsz: vga drivert fölteszed és számítógép tulajdonságát leprintscreenezed, képet fölteszed kepfeltoltes.hu-ra és a linket berakod kommentbe, mert arra kiváncsi vagyok.
2014. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lajos54 ***** válasza:

Ez, amit írsz, a minimális felbontás és beállítás, amit telepítéskor a videokártya típusától függetlenül beállít magának a Windows, hogy egyáltalán látni lehessen valamit.

Jól írta az előttem szóló: biztos, hogy nincs feltelepítve illesztőprogram a VGA-hoz. Mindenképpen keresd meg a kártya gyártójának a honlapján a megfelelőt, és telepítsd!

2014. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


Sokkal rosszabb mint amilyennek látszik.Illesztőprogram van rajta de ráraktam újra.A kép rendbe jött de ha újraindítom a gépet megint ilyen lesz.

2014. ápr. 19. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:

Na meg ezt írtam kicsit másképp sajátgép>tulajdonságok


[link]


Pedig Vista van rajta

2014. ápr. 19. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ránézésre ez egy buherált xp telepítővel föltelepített Windows xp, Vista témával. Én ezt törölném a gépről és egy tiszta, MSDN-es windows xp képfájl másolatot írnék ki egy cd-re és azt tenném föl a gépre.
2014. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csacsi2 ***** válasza:

Ez egy ócska (buhera) Freedom xp. Tegyél fel normálisat (professional). A képi megjelenítés meg videokártya driver probléma. Telepítsd fel! A színmélységet pedig 32bit -re állítsd!

[link]


akárhonnan is szerezted, szüntesd meg a forrásod. Ez egy freedom XP, valamilyen Vista témával telepítve = Rossz=rosszabb=mégrosszabb....

2014. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mentek a zöldek
2014. ápr. 19. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:
keres magadnak egy normális windows vistát ez leredeti vagy letöltöt ? Ha nemtalálsz én tudok adni vistát neked.
2014. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi de mos tmár minden rendben van windows 7 raktam rá.


Zárom a kérdést! :)

2014. ápr. 23. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!