Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hány fokig melegedhet egy...

Hány fokig melegedhet egy GDDR3-as kártya?

Figyelt kérdés
9800GTX + VGA-m játék közbe 100 fokra is felmelegszik. normális ez? pedig nem a gyári hűtés van rajta...

2014. ápr. 20. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az borzasztó sok már..

Óvatosan tisztítsd meg a kártyát, portalanítsd.

2014. ápr. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és egy 12cm-es oldallapi hűtőventi mennyit segítene?
2014. ápr. 20. 02:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Segíteni tuti segítene.

Tudom még ajánlani az újrapasztázást esetleg, vagy új kártya vételét..

2014. ápr. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
7ezer volt rá az új hútés nem nagyon tudnám úgy eladni hogy megérje.. lehet csak túlhajtottam, mert ha kicsit visszaveszem a grafikát, egyből lemegy a hőmérséklet. le is kéne kennem, mert nem én pasztáztam, és szeretem tudni hogy van összerakva a gép. oldalventihez akkor sok reményt fűzöl? csak mert készül a plexi a gép oldalára és nem nagy ügy egy lyukat csinálni neki :)
2014. ápr. 20. 02:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Csinálj neki mindenképp, jobb mint a semmi. Azért számítani fog neki, hogy oldalról is kapja majd a hűtést..

Pasztázd mindenképp. Egyébként a kártya alap órajeleken megy vagy húztál rajta? Ha esetleg igen, akkor vedd vissza gyári beállításokra és úgy nézd meg, grafika visszavétele is jó ötlet, ha úgy leesik a hőfoka.

2014. ápr. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem húzom a cuccaimat. ha annyi van ráírva, akkor az annyi is marad! hétfőn kiderül mi lesz, arra talán lesz oldala is a gépnek, meg pasztám is lesz. megírom kommentbe mi lett az eredmény ha gondolod.
2014. ápr. 20. 03:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy új hűtést raktál rá..

Szóval, nézd meg mennyire melegszik a borda..És, ha játszol ügyelj arra, hogy ne essen le hirtelen kb 30-40 fokot a kari hőmérséklete

2014. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis ne lépegess ki játék közbe, mert az kinyírja, tapasztalat alapján mondom.
2014. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a borda nem nagyon melegszik... lehet a paszta amivel lekenték, egy hulladék
2014. ápr. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!