Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes venni egy Playstation...

Érdemes venni egy Playstation 3 Super Slim-et?

Figyelt kérdés
Minden félét olvastam róla, hogy így rossz úgy rossz vagy épp ellenkezőleg így jó úgy jó. Csak hogy most nem tudom hogy melyik igaz. Mert láttam egyet újonnan játékkal együtt egész olcsón, (12gb-os de engem nem érdekel mert ha lesz pénzem még kibővítem 1tb-osra)csak nem tudom hogy érdemes-e megvenni. Hogy most tényleg olyan rossz vagy nyugodtam megvehetem? A flash-elés annyira nem érdekel max később elgonolkoznék rajta.

2014. ápr. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van,jól néz ki, viszi a játékot. Csak az XboX-hülye mondja azt hogy XboXot vegyé ami drágább és rosszabb. Aki meg most lehülyéz az nézze meg a ConsoleWarst! PS3 nyert! És nem azért mondom mert PS3-am van. Volt XboX-om 2 évig bírta. 2005-2007ig volt. Azóta van PS3 slim-em és super slim-em is.
2014. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ akkor szerintem meg is veszem
2014. ápr. 21. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Am hol lehet venni bele tárhelyet? :)
2014. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] Itt lehet rendelni.
2014. ápr. 21. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi.
2014. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!