Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért visszhangzik a mikrofonom?

Miért visszhangzik a mikrofonom?

Figyelt kérdés
A gitározásomat szeretném felvenni, de amikor rögzíteni szeretném visszhangzik, ami nagyon zavaró. Úgy gondolom nem a program beállításaival van a baj, mert amikor skype-on beszélgetek, akkor is visszahallom a hangom. Gondolom a vezérlőpultban kellene valamit másképp beállítani a hangeszközöknél. Korábban xp volt, akkor nem volt ilyen probléma. Most Win7 van, minden ugyanúgy van beállítva.
2014. ápr. 23. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A mikrofon tulajdonságainál, vedd ki a pipát az eszköz figyelése elől !

[link]

2014. ápr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nagy bődületes hülyeséget írtam :-O Ne haragudj Kispofa. Ezen a gépen, amin felvenni szeretnék xp van. Elnézést, három gépem van, a laptopon valóban win 7 van, de ezen nem. Nő vagyok és antiinformatikus. :-) Nem értettem először miért nem találom azt a beállítási lehetőséget, amit linkeltél :-D Szóval nálam ilyen van a vezérlőpultban, hogy Hangok és audioeszközök. Ebben nem találok ilyen mikrofon beállítási lehetőséget, mint a tiédben, mint pl. figyelő.
2014. ápr. 23. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!