Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS3 vagy PS4? Melyiket éri...

PS3 vagy PS4? Melyiket éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Hello! Azt szeretném kérdezni, szerintetek mit éri meg jobban venni ps3-at vagy ps4-et?? Lehetőleg olyanoktól várok válaszokat akik jártasak ez ügyben, jah és véleményeket is kérnék melyik milyen! :)

2014. ápr. 23. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
gamer pc-t
2014. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Felr ***** válasza:
PS3 olcsóbb több rá a játék. PS4 drágább új generációs tehát mindene modernebb ezáltal jobb. PS3-ra olcsóbban kapsz játékokat de viszont elkezdett a játékipar átállni a 4-re így nem minden játék fog a 3-ra megjelenni és előfordulhat olyan hogy úgy jársz kedvenc játékod folytatása nem jön ki 3-ra de viszont a 4 viszi a hármas játékokat. Szerintem a 4 éri meg a jobban azt egy ideig nem kell kicserélned se hozzányúlnod.
2014. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Felr ***** válasza:
49%
És igen igaza van az 1-nek egy gamer géppel többet érnél.
2014. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Én is így gondolom csak picit félek ha ps4-et megveszem nem-e lesz az mint anno ami PS3-al volt.
2014. ápr. 23. 16:10
 5/11 A kérdező kommentje:
120-130.000 Ft-ból szerintem nem éri meg gépet venni. A gépemen én el játszok internetes - multi játékokkal, facebookozok stb. de ennyi pénzből egy olyan gamer pc-t ami a next gen játékokat viszi nemhiszem, hogy össze lehet dobni.
2014. ápr. 23. 16:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, minimum 150k (de inkább 200k), amiből már egy jó gamer gépet lehetne összerakni, ami mindent vinne maxon. Pár éven belül egy gépet úgyis fejleszteni kéne, ami megint csak pénz. Ps3-ra csomó játék van, ellenben 4-re (még) kevés. Szerintem most ps3, mert van rá csomó játék és az ára is lejjebb ment, a nextgen konzolok miatt. Ez csak az én véleményem.
2014. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5# Akkor nem csak én gondolkodok így :) Ment a zöld kéz ;)
2014. ápr. 23. 18:19
 8/11 anonim ***** válasza:
itt mondjuk a legnagyobb gondolkoztató az áron van . jó a ps4 hardvere már végre színvonalas a hardver is de ugyan úgy elfog avulni mint a többi konzol persze az olyan játékok amiket ketten lehet nyomni split screen-ben az vagány dolog de szerintem a többi uncsi . tudom mert nekem is volt konzolom de aztán hamar el is adtam hogy a videó kártya árán amiből keletkezett ez a gép újból videó kártya legyen és hasítani tudjam a mutli fps játékokat amire a konzol nem a legjobb eszköz.
2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Használt(abb) alkatrészekből olyan gépet össze lehet dobni hogy na. Ne mindig csak az újban gondolkodjatok.
2014. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se "éri meg", mivel nem termelik vissza a befektetett összeget.
2014. máj. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!