Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP-ben hol található...

Windows XP-ben hol található a content. Ie5 mappa?

Figyelt kérdés

Sehol nem találom az említett mappát, pedig átnéztem szinte mindent a Documents and settings-ben minden felhasználónál a rejtett fájlok között is.

Ki szokta írni a rendszer, hogy hol van és ott is kezdtem el keresni, még a neten kiírt helyeken is megnéztem, de semmi. Még olyan mappa sincs, hogy Temporary internet files, csak Temp mappák vannak, azokat átnéztem, de ott sincs.

Van ötletetek, hogy hol lehet?



2014. ápr. 23. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mappák beállításnál kiveszed a pipát a rendszermappák elrejtése elől és a rejtett mappák megjelenítését bepipálod(vagy fordítva)Aztán saját gép és megnyitod a rendszermeghajtót.
2014. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz az ötletet, de sajnos nem működött, így sincs sehol.
2014. ápr. 24. 08:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyéb ötletek?
2014. ápr. 25. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez egy kereső, ezzel megtalálod. Ha van.


[link]


/a portable változatot telepíteni sem kell/

2014. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Win 7-ben nekem 3 ilyen nevű van.


C:\Users\valaki\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.IE5


C:\Users\valaki\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5


C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files

2014. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "valaki" az a felhasználó név.
2014. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az elérési tippek nem jöttek be, de az ajánlott program megtalálta. Jó cucc.
2014. ápr. 29. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!