Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Angol nyelvű billentyűzet:...

Angol nyelvű billentyűzet: visszacserélhető?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy notebookot, aminek angol nyelvű a billentyűzete és a hozzá járó operációs rendszert sem lehet magyar nyelven telepíteni, holott a honlapon nem volt ez feltüntetve. Visszacseréltethetem, hogy ez így nem jó és vagy magyart küldjenek vagy visszakérem a pénzem? Magyarországon egyáltalán lehet így, csak úgy vaktában angol nyelvű gépet árusítani?
2014. ápr. 24. 10:52
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg nem lehet, fel kell tüntetni ha nem magyar a lokalizáció. Netes rendelésnél 8 napig elválhatsz a vásárlás jogától. És a pénzt is visszakapod.

Ha ellenkeznek jelezd a fogyasztóvédelmek, mutass meg nekik minden iratot, számlát.

Ha már el telt a 8 nap, szerintem akkor is fordulhatsz oda, hogy nem tájékoztattak megfelelően. De akkor már kevesebb esélyed lesz.

2014. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, máris intézkedtem. :)
2014. ápr. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!