Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újra lett telepítve gépem,...

Újra lett telepítve gépem, fel lettek rakva az illesztőprogramok is, de a képernyőn az ikonok nagyon kicsik, a weboldalak is össze vannak nagyon tömörülve. Hogy kell megcsinálni normálisra?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, az volt a nem normális, ahogy korábban használtad, a mostani a jó. De ha nagyon akarod, akkor asztalra jobbklikk, felbontás, és ott kisebbet állítasz be.
2014. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Lehet, hogy megtaláltad a kijelződ natív felbontását?
2014. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom eddig még máshol sem láttam ilyet. Szerintem ez már túlságosan kicsi, a betűket is alig tudom elolvasni...
2014. ápr. 25. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet állítani kisebbre a felbontást, illetve van egy olyan ahol kérhetsz "nagy ikonok"-at (szerintem az a normális, mert régen akkorák voltak az ikonok, de hát ez egyéni szoc-prob).
2014. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

Tengornál a pont. A videokártyád most ismerte fel, mi a monitorod natív felbontása. Minden monitor (de főként az LCD -k) natív felbontáson adják a legszebb képet, minden képpont a helyén, nincs elmosódás.

Általában így mindenki el tudja olvasni, akinek nem rossz a szeme.


Két lehetőséged van:

- Kisebbre veszed a felbontás, aminek hatására visszatér a mosódott fos kép, de minden nagyobb lesz.

- Nagyobbra veszed a képernyőn megjelenő betűtípusok méretét. Csak a betűk lesznek nagyobbak, a kép éles marad.


Mindkettőre a vezérlőpultban a megjelenési beállításoknál találsz beállítási lehetőséget.

2014. ápr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!