Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy gépem. Minden gyári...

Van egy gépem. Minden gyári benne semmit se alakítottam benne de ha kell: Intel Pentium D Dual Core-2x-2.1GHz 4GB DDR2-Samsung van benne egy olyan kb:12cm x 8cm x 12cm x 8cm-hűtőborda fémcsövekkel ezt nem tudom kiszedni. --->többi lent?

Figyelt kérdés

ezt nem tudom kiszedni mert ilyen HyperCool system megoldás van benne elől beszívja a levegőt hátul leadja, a HDD alatt is van egy hűtőborda a HDD-HITACHI,az alaplapi VGA-t nem hűti szerintem semmi Intel GMA950 és pont a HDD alatt van.

Na az a lényeg ezeknek mind hűteni kéne a gép új úgyhogy a paszta is új benne,és mindig amikor kikapcsolom nagyon forróak a hűtőbordák de a HDD is forró-mit csinálhatnék hogy ne legyen?most veszek bele egy nagy ventillátort az megoldaná?

amúgy a videókártyát most fogom lecserélni,ja és még az hogy játszodtam egy játékkal amikor beléptem azt írta a játék nem kompatibilis az aero asztali élménnyel és átváltott klasszikus win7-re ez még oké aztán 30percre rá kaptam egy üzenettet hogy avideókártya nem válaszolt utána meg helyreállt és láss csodát KÉK HALÁL kb félmásodperce ez mitől lehet? attól lehet hogy nem hűti semmi az alaplapi VGA-t?

válaszaitokat köszönöm.



2014. ápr. 26. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, nem tudjuk elképzelni a négydimenziós bordát, és a többit még kevésbé.
2014. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

rendben.:D---kép: [link]

ezaz a nagy hűtőborda

2014. ápr. 26. 15:15
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és ez alatt van a processor.
2014. ápr. 26. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak az IGMA van videokártya helyett, vagy van rendes is?
2014. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még csak GMA de tervezek rendeset is venni.
2014. ápr. 27. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon 100% közeli, hogy szétmelegedte magát az alaplapi csipkészlet, vagy maga az intel videovezérlő. Az is lehet, hogy egy tokban van, innen nehéz ezt megmondani... Tehát esélyes, hogy azt a gépet legfeljebb bosszúajándéknak lehet használni.
2014. ápr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megoldva!

betettem egy Rendszerhűtő ventillátort azóta minden olyan hideg-langyos közt van megoldva!;)

2014. ápr. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!