Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » World Of Tanks-ben mit érdemes...

World Of Tanks-ben mit érdemes fejleszteni? KV-1S vagy KV-2?

Figyelt kérdés
Ki fulloztam a KV-1-et teljesen ki van fejlesztve,most már csak az a kérdés,hogy milyen ágon menjek tovább.KV-1S-t fejlesszem vagy a KV-2-őt? A KV-1S miben jó?

2014. ápr. 26. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:

A KV-1S, ahogy én látom:

Nehéz-tankhoz képest gyors, ha megvan a 122mm -es ágyú, az nagyon odab...

Az orosz ágyúkat nem tartják a legpontosabbaknak, de én azt tapasztaltam, hogy ez a 122-es 4-500 méterről (kb. a térkép feléről)is simán eltalál célpontokat.


A páncélzata viszont nem nagy szám (gondolom ez a mozgékonyság ára). Ezért inkább kicsit lemaradva, nem az első vonalban küzdenék (küzdök)vele.


Ennél is megvan az a probléma (mint minden tanknál), hogy nem ritkán (engem szinte mindig) berakja a játék 2-3 tierrel magasabb osztályú tankok közé, és ott bizony nagyon megizzasztanak.

Ez az oka, hogy mostanában nem nagyon játszom a játékkal.

2014. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Személyes véleményem szerint mind a kettőt érdemes fejleszteni.


KV-2 azért jó mert arról rá lehet menni a szovjet tüzér ágra, de akár az IS-4 ágra is. KV-2 elég lomha dög és nagy célpont, de ha a 152-es M-10 tarack van rajta és ha betalál akkor ott semmi nem marad. Persze ellenkép pedig nagyon lassan tölt és pontatlan. Én személy szerint a 107-es löveget használtam rajta mert annak a pontossága és a tűzgyorsasága is korrekt.


KV-1S-t pedig nem kell bemutatni mert a 6-os szint egyik legkedveltebb gépe. 122-es ágyúnak jó az átütése a sebzése pedig szintén. Nehéz tankhoz képest gyors igaz a páncélja nem nagy durranás. Lassan tölt ugyan és nem egészen pontos, de ahogy az előző írta messzire is elvisz ha jól célzunk.


Összességében mindkettő jó gép, de a KV-1S kicsit szerintem játékos barátabb. Itt legfőképp azt kell nézni, hogy az IS-7 vagy az IS-4 ág felé akarsz e menni.

2014. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
kv1s az egész játék egyik legjobb tankja
2014. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem,hogy a KV-1S-t fejlesztem.

Amúgy,ha nem játszotok már akkor nekem adhatjátok a fiókot,mert akkor viszem tovább a tankokat.

2014. ápr. 27. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
A KV-1S ketté lesz bontva majd várhatóan a 9.2-es patchben, szóval ,ha akarsz vele próbálkozni,akkor még most csináld.
2014. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Amúgy,ha nem játszotok már akkor nekem adhatjátok a fiókot,mert akkor viszem tovább a tankokat." ez jó poén szenvedj csak legalább ragad rád valami vagy nem, mert aki heavy tankal beáll cempelni az arty mellé azt ott helyben sterilizálás alá vetném
2014. ápr. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-es válaszoló max 8-asok közé tehet be mivel nehéz tankoknak +2 és -2 besorolása van
2014. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
"Amúgy,ha nem játszotok már akkor nekem adhatjátok a fiókot,mert akkor viszem tovább a tankokat." Ezt nem poénnak szántam,komolyan mondtam.Ha valaki már nem játszik vagy megunta a játékot az nyugodtan ide adhatja,mert akkor fejlesztem tovább tankokat.
2014. ápr. 28. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
"Amúgy,ha nem játszotok már akkor nekem adhatjátok a fiókot,mert akkor viszem tovább a tankokat." Van egy nem használt accountom,2 db Tier kettes tankal.Kell? :)
2014. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!