Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Need for Speed The Run textúra...

Need for Speed The Run textúra bug fix? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van olyan pálya ami sivatagos, meg hóviharos. A játék egyfolytában azt csinálja, hogy ha egy sivatagos résznél a földútra letérek akkor a homokfelhő nem akkora amekkorának kellene lennie, hanem rohadtul nagy. Annyira nagy, hogy nem lehet látni az utat és ezért rohadt sokszor elveszítettem a versenyt. De csak az ami a kerék után jön ki a kocsik mögött. Ami a pályán van, design-nak azzal nincs semmi problémám, de ez hihetetlenül idegesítő egy bug... És ugyanez a havas pályákon csak hóval... Az utóbbi napokban, rájöttem arra hogy ha bekapcsolom a vsync-et akkor megoldódik a porfelhős hiba, de kevesebb lesz az fps.


Gépigényem:


Intel Core i7 3960x Extreme

8GB G.Skill RipjawsZ 2133Mhz CL11

Asus GTX780 DC2 OC SLI

Windows 7 64-bit


(Minden driver fel van rakva)



(A Jó válaszok, zöld kezet kapnak!)



2014. ápr. 26. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés pedig az lenne, hogy hogyan lehetne megoldani a porfelhős problémát anélkül, hogy be lenne kapcsolva a vsync.
2014. ápr. 26. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a gépnek nem akadály a vsync...azt ha bekapcsolod így is-úgy is ugyan ott vagy mert le van fixálva 30 fps-re a játék.
2014. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha nagyon nem akarod akkor patch.
2014. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A legújabb patch is fel van téve... És nem akarok vsync-t.
2014. ápr. 26. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!