Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Venni akarok egy Asus M5A78L-M...

PJZ kérdése:

Venni akarok egy Asus M5A78L-M LX3 alaplapot és szerintetek jó lenne hozzá egy AMD Sempron 145 processzor? Nézem mindenhol de nem adnak leírást sehol :/

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 09:39
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

Kompatibilis vele igen, mivel a proci AM3 -as az alaplap AM3+ -os és minden AM3+ -os alaplap kezeli az összes AM3 -as procit. Viszont én a mai világba tuti nem vennék f*s 1 magos processzort. Már netezni sem elég (a youtube videók is beszaggathatnak vele). Szinte már minden multi core -ra van optimalizálva. Már a telefonokba is alap felszerelés lesz lassan.

Ez a proci már tényleg csak arra jó, hogy irodai szoftvereket futtass vele.

2014. ápr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlanál nekem milyen lapot? és milyen procival?
2014. ápr. 28. 10:46
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Minden attól függ, mennyi pénzed van rá. Gondolom ha Sempron 145 -et akarsz venni, akkor nem sok.


Én inkább az AMD FM2+ tokozást ajánlanám figyelmedbe. Majdnem annyiból megúszhatod mint az Asus M5A78L-M LX3 kontra AMD Sempron 145 kombót.

[link]

[link]


De ez legalább használható is lesz velemire. Dupla magos processzor + a processzorba van integrálva egy

128 Shader processzoros HD 8370D típusú videokártya, ami már HD filmekkel és HD felbontású youtube videókkal is megbirkózik.

2014. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha értem és játékra is elegendő lesz szerinted..? ( most nem a Battlefield 4-re gondolok,hanem pl: GTA VIP Mode..
2014. ápr. 29. 08:01
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
Passz ezt a GTA VIP Mode -t nem ismerem. De elég korszerű játékokkal is elboldogul.
2014. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem hát köszi a segítséget.
2014. máj. 3. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!