Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Samsung Galaxy mini 2...

Lili0123456 kérdése:

A Samsung Galaxy mini 2 telefonom nem csatlakozik usb-vel a számítógéphez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ha a telefont az usb-vel bedugom a gépbe akkor a telefonom csak tölt és nem írja ki azt amit régen, hogy fölül megjelent, hogy csatlakozás a számítógéphez azt csak megnyomtam ott volt hogy belső tárhely csatlakoztatása és kész is volt, de ezt már a telefon nem adja ki! Így a telefonommal készített képeket nem tudom a gépre másolni! Azt is próbáltam, hogy bementem a beállításokba ott volt, hogy vezeték nélküli hálózatok azon belül usb beállítások rányomok, de ott csak a következőt írja:Tár csatlakoztatása a számítógéphez megnyomom erre ezt adja ki: USB csatlakoztatva. Húzza ki a kábelt. Azaz ha ezt teszem nem csinált ugyanúgy semmit! Kérlek segítsetek! Köszönöm

2014. ápr. 27. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Tartsd be a sorrendet, előbb állítsd be a mobilon a Belső tárhelyet, tedd rá a kábelt, aztán rá az USB portra, belső tárhely megnyitása. A sorrend a fontos. Ugyanilyen mobilom volt, eljátszotta néhányszor ezt.
2014. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!