Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem futnak rendesen a...

Miért nem futnak rendesen a játékok a gépemen?

Figyelt kérdés

Számítógépem adatai:

Processzor: Intel (R) Core (TM) i3-2350M CPU @2.30Ghz

RAM: 2db 4GB DDR3

Videókártya: 1,7 GB dedikált


Miért nem futnak el ezen a gépen rendesen a játékok? FIFA 14 alapkövetelményei bőven megvannak a gépemben, mégis akadozik még a legalacsonyabb grafikai beállítások mellett is.


A drivereknél is kerestem a problémát, de semmit nem találtam, csak azokat raktam fel a gépemre, amik a gép mellé kapott telepítőlemezen voltak.


Egy gondja van a laptopomnak, hogy könnyen túlmelegedik, lehet hogy ez okozza a játékok akadozását?


2014. ápr. 28. 16:27
 1/1 Hengerelőhereverem válasza:

Hát ha laptop akkor a hűtését meg kell oldani(ez minden laptopnak problémája még és az is marad vagy 10évig)

Meg a processzoron megnézted van-e ez az ezüstszínű hűtőcucc?(Én PC-s vagyok, az sem biztos, hogy a laptopot szét tudod szedni hozzá, de amikor először használtam a gépen annyira megjavult mintha újat vettem volna)

Ha ez sem segít vidd el szervizbe ott talán mondnak valami okosat, de ennek a laptopnak nem kéne még beadni a kulcsot.

2014. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!