Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SOS.! öcsémnek most vettem...

SOS.! öcsémnek most vettem egy neki elegáns teljesítményű gépet de azt mondják hogy win7-el ne is próbálkozzak.512RAM 1.8 Ghz Proci 250Gb vinyó. Azt mondták hogy a ram és a proci kicsi és nem futna el. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Ötleteljetek pls.! :d

2014. ápr. 28. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 7-nél nem, de az XP-nél igen, és gépigényre is akkora mint az XP.
2014. ápr. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak nem mértél semmit ezek szerint... Az XP ilyen gépen fényévekkel gyorsabb mindkettőnél. Sajnos még ennél jóval komolyabb hasonló kategóriáson is.
2014. ápr. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs atomerőművem, de az én gépemen érezhetően jobb a Thin PC. Laptopomon.
2014. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Van egy lebutított windows 7 start x86.Azzal simán azt kapnád mint most az xpvel csak "felhasználó barátabb"

Viszont én egy linuxot raknék fel rá bár én mindenre azt raknék nem pediglen winFOST!

2014. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!