Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik final fantasy 7 van...

Melyik final fantasy 7 van kidolgozva élethűen, mert néztem róla képeket és láttam köztük élethű képeket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik verzió egy ocsmány pixelhalmaz, semelyik sem jobb az eredetinél. Esetleg pici textúra turbózás lehet a steam-es verzióban, de az is elhanyagolható. Már egy egész világ sír a remake-ért, mégsem állnak neki, mert túl nagy munka... Bezzeg a lineáris butított trágyahalom XIII-ból már a 3. részt tolják ki.


Amit láthattál, az egy FMV (renderelt videó) screenshotja lehet.

2014. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na és mi a helyzet a crisis core-al van már pc-ben?
2014. ápr. 29. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs sajnos, csak PSP-re. Én is újrajátszanám, az egy tökéletes játék volt annak ellenére, hogy kicsit idegesítő a harcrendszere.
2014. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
melyikel érdemes tolni,mármint amelyik kijött pc-be?a 14 aszem kijött pc-be...ha jól tudom
2014. ápr. 29. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, de az MMO és havidíjas játék, viszont élvezhető, az tuti. A VIII-al sztem megéri játszani, az van PC-re, és valahogy magával ragad a világa, és a karakterek, még ha kicsit régi is.
2014. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a sima 13-as akkor elmegy pc-én és nem tudod menyi lenne a követelménye?
2014. ápr. 30. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

XIII nincs PC-re. Csak a VII, VIII és a régebbi részek talán. De emulátorral is megoldható. A XI van, az is online MMO.


VIII-nak nem nagy a gépigénye egyáltalán, a legócskább gépen elfut, PS1-es grafika. ;)

2014. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!