Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom leállítani a...

Hogy tudom leállítani a frissítést?

Figyelt kérdés

Windows update-t engedélyezve lett, letöltötte a frissítést és megvolt a frissítés. Újraindítás után mielőtt megindul az Asztal még frissíti. Valahány 100 frissítés van hátra, de mindig félbehagyja és lefagy. Csak újraindítás után tudtam megcsinálni, de megint lefagy. Ilyenkor mit kell csinálnom, hogy kell leállítani a frissítést?

Ha nem lehet, akkor hogy tudnám kimenteni az adatokat, mielőtt újratelepítem a gépet?



2014. ápr. 29. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

egy próbát megér a csökkentett módban való indítás

adatokat letudod menteni egy bootlható operációs rendszerrel (ajánlom a hirens 15.2-t, letöltöd, kiírod, berakod, bootolsz róla és elindítod)

a frissítéseket pedig ajánlatos letölteni szóval ha újratelepíted próbálj meg egy másik lemezről telepíteni, lehet, hogy azon volt valami gubanc :)

2014. ápr. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy lehet megcsinálni, hogy csökkentett módban lementhessek. Meg csökkentett módot hogy elérni? Mi a hirens, pontosan mire jó meg mit csinál vele?
2014. ápr. 29. 22:31
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:

A csökkentett módról: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

A Hiren's Boot CD meg hasznos softverek gyűjteménye. Info: [link] , forrás: [link]

2014. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!