Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehetaz, hogy a számítóg...

Csiki35 kérdése:

Mitől lehetaz, hogy a számítógépem naponta kikapcso, l úgy magátol mintha ki húznám a hálózatból?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
A biosnak van hasonló beállítási lehetősége.. lehet hogy ott kotorásztál félre. lehet még túlmelegedés is.. bár akkor hangjelzés is lenne.. a tápegység lehet a fő gyanusított... vagy rossz csatlokozók, vagy rosszul működö vagy kis teljesítményű tápegység (olyankor a leégés védelem lekapcsolja
2009. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bioszba soha nem megyek. Én is a tápra gondoltam. A teljesítménye elvileg megfelelő,mert a nyáron lett össze állítva. Én is gondoltam arra hogy vagy a kábelok vannak ki csuszva, vagy maga a táp ment tönkre.
2009. dec. 26. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
én a processzor túlmelegedést se zárnám ki. Láttam már nem is egy olyan gépet, amelyik hangjelzés nélkül nyomta ki magát, amikor a proci túlmelegedett.
2009. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy a proci csinálja az eszét,de nem kizárt,hogy kicsi telyesitményű a táp egységed kevés a wat. Vagy a kúler a procin nem dolgozik ahogy kellene,és nincs elég hűtés. Vagy a windows le van robbanva.
2009. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!