Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Battlefield 3-mal játszom....

MrSzabesZ kérdése:

A Battlefield 3-mal játszom. Egy ideje az a problémám van vele, hogy a pingem kb 30,4-5 perc elteltével felugrik 500-1500 közé és fél perc múlva vissza esik normálisra . és ez megy folyton. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mikor megvettem ( 4 hónapja) az első 3 hónapban teljesen jól működött semmi baj nem volt vele..Ha letöltés is ment a pingem 100 alatt volt. Most pedig senki nem használja a netet de ezt csinálja.. Punkbustert frissítettem de nem ez a baj.. Valakinek ötlet? :/

2014. ápr. 30. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben vagy a számítógép hálókártyájával, vagy a WiFi vevővel(ha van) lehet a gond. Próbáld meg hogy megnyitod a cmd-d és pl pingeled az index.hu (ping index.hu /t) közben elkezdesz játszani és amikor felugrik a ping megnézed a parancssor ablakot ha ott is magas a ping akkor a gép vagy internet hibája és biztos nem a bf3-é. Remélem segítettem hogy megold a problémát mert tényleg zavaró lehet főleg bf3-ban ha laggolsz.
2014. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen Wi-fi vevőt használok.Egyébként nem nagyon tudom hol van az, vagy hogyan működik az a cmd... :/ Érdekes dolog ugyanis játszok még a counter strike sourceval, de az nekem ilyeneket nem csinál. Azért köcsönöm a segítséged :)
2014. máj. 1. 10:29
 3/3 A kérdező kommentje:
És nem mindig csinálja ezt ! De legtöbbször ez van vele és inkább abbahagyom.
2014. máj. 1. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!