Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet-e menteni mobiltelefonna...

Lehet-e menteni mobiltelefonnal készített video ill. hangfelvételt közvetlenül felhőbe?

Figyelt kérdés

Olyan megoldás érdekelne, hogy amikor kép vagy hangfelvételt készítek akkor a felvétel ne a gép SD kártyájára mentődjön ( vagy oda is ), hanem azonnal egy felhőbe.

Gépem: THL W 200 S, Android verzió 4.2.2

A jelenlegi gyári kamera és hangrögzítő progijaim ezt szerintem nem tudják, mentés video 3gp, hang pedig 3gpp - be megy.


2014. ápr. 30. 21:22
 1/3 Német_Tibor ***** válasza:
Készítés közben azonnal felhőbe nem fog menni, max mikor már leállítottad a felvételt. Amúgy ez szerintem csak valami fizetős szolgáltatással fog menni.
2014. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A fizetős megoldás is érdekel. Lényeg az, hogy ne csak a felvétel végén, hanem folyamatosan is mentsen és ha valamiért megszakadna a felvétel, akkor az addig felvett részt le lehessen játszani.
2014. ápr. 30. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak utólag fog menni, a felvétellel egy időben soha. Valós idejű feltöltéshez nagyon nagy és stabil feltöltési sebesség kellene, azt meg nem olcsón adják, ha egyátalán adnak. Mobilnet nem jön szóba a sebesség és az adatforgalom mennyisége miatt sem. Először SD-re rögzítesz, utána neked kell manuálisan vagy a telefonnak automatikusan feltöltenie valahová, de ez nem lesz gyors.

Ha támogatja a telefon az OTG-t akkor mindenképpen jobb megoldás rögzítés után rögtön pendrive-ra helyezni az adatokat, megőszülsz mire egy videó felmegy a felhőbe. Megszakadás ellen nincs megoldás. Egy videóm mentése közben fagyott meg a telefonom, nem lett a fájl lejátszható. Egy programmal tudtam javítani, de soha nem lett tökéletes. A hang elcsúszva stb. az egész rossz. Nem egyszer próbálkoztam, ha egyik helyen jó volt a hang, a másik helyen fél percet késett.

2014. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!