Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linux-ban lehet találni olyan...

Linux-ban lehet találni olyan log filet ami az összes beérkező lekérést loggolja?

Figyelt kérdés
Van egy debian-os VPS-em, és az érdekelne hogy valahol loggolja-e a linux minden beérkező lekérést, pl ami pl csak simán az ip-re érkezett?

2014. máj. 1. 09:45
 1/4 Tengor ***** válasza:
/var/log-ban turkáltál már?
2014. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen már néztem csak ahogy láttam az összes program oda loggol és nemtudom hogy melyik lehet az a fájl ahova az összes lekérést loggolja a linux.
2014. máj. 1. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Az apache webszerver logját megtaláltam csak azzal az a baj hogy csak a 80-as portra beérkező lekéréseket loggolja
2014. máj. 1. 09:54
 4/4 czibles ***** válasza:

Alapbol nem csinal ilyet. Atlagosan ha csak 10kbit/s forgalom van a szerveren akkor is havi 25Gb adatot generalna neked. Arrol nem is beszelve, hogy ezt fel is kene dolgozni. Meg mi ertelme van?

iptables-el es tcpdump-al is meg tudod csinalni, attol fuggoen, hogy hogyan szeretned.

2014. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!