Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digitális Rajztáblát keresek,...

Digitális Rajztáblát keresek, Grafikus használatra?

Figyelt kérdés

Már néztem nagyon sokféle ilyen táblát, csak nem értek hozzájuk. A lényeg az lenne, hogy kifejezetten rajzolásra/festésre lenne, azaz grafikus munkákra, ezt azért írom, mert láttam olyan D.Táblát is, ami netezésre, e-mail írásra, önkielégítésre és egyéb dolgokra is használható.xd Szóval a lényeg, hogy az ára ne legyen "Felhőkarcolókba vésett", és a kijelzője se legyen pici, DE Túl nagy se... Ha VALAKI ÉRT HOZZÁ, LÉGYSZÍVES SEGÍTSEN.

Elre is Thy.: Én



2014. máj. 2. 10:29
 1/1 anonim válasza:

A Wacom rajztáblák elég jó minőségűek és az áruk sem túl borsos. Nekem egy Wacom Bamboo Pen & Touch van, amivel nagyon meg vagyoke elégedve. Rengeteg féle méretű és típusú táblájuk van, nem tudom, hogy te milyen fajtájút szeretnél. :)

Esetleg ezeken az oldalakon tudsz nézelődni:

[link]

és [link]

2014. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!