Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két napja rendszeresen kikapcs...

Két napja rendszeresen kikapcsol magától a gépem. Van, hogy utána magágtól újraindul, van, hogy nem. (Avirát futtattam, nem talált semmit) Nagyon ijesztő, mi legyen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Processzorod, videókártyád mikor volt utoljára lekenve hűtőpasztával?

2. Volt előtte nemsokkal hirtelen áramszünet, áramkimaradás? ( merevlemezre gondolok ezalatt, hogy ha volt akkor esetleg szektorhibás vagy valami más baja lett a gépnek ezmiatt )


most hirtelen ezekre tudok gondolni ami ilyet csinálhat...

2014. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj, az 1-et még sose hallottam, soha. 2. áramszünet nem volt.
2014. máj. 3. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a memóriád van meghibásodva. Gyakori jele ez annak. Gépet ki szoktad takarítani, mert ha nem, akkor tanácsos kifújni koplesszorral, vagy, ha nincs más óvatosan kiporszívózni.
2014. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:

Lehet memória is, ahogy már írták. Én tápra tippelnék. Ha nem tudsz a CPU pasztázásról, akkor valszeg nem értesz a géphez. Ha nem értesz, akkor a gépedet (rövid távon) költséghatékonyan rakták össze, aminek első eleme a gagyi táp.

Én azzal kezdeném a vizsgálódást, vagy inkább egy megbízható szakira bíznám.

2014. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindhárom választ, tanácsot, zöld. Nem értek a géphez, csak felhasználó vagyok,maga a gép jó, erős, rajzolok is rajta, bírja (bírta:). Megpróbálom - majd segítséggel - amiket írtatok.(mondjuk elég hangos volt az alapzaja, talán már ez is jelzés lehetett arra, amilyen hibákat írtatok)
2014. máj. 3. 12:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a táppal volt a baj. Kicserélte egy hozzáértő és most jó! Nagyon ijesztő volt. Köszönöm a válaszokat!
2014. máj. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!