Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kitörölt bloggeres bejegyzés...

Valery112 kérdése:

A kitörölt bloggeres bejegyzést vissza lehet valahogyan hozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy egy régi blogomat akarom visszahozni... a baj csak az, hogy ez a blog nincs bent a törölt blogok listáján, mert ugye már kitöröltem. Az URL címre már hoztam létre. blogot de a bejegyzések eltűntek. Valahol olvastam, hogy azokat a bejegyzéseket is visszalehet hozni, amiket már régen töröltem, de a netre feltöltöttem, és a net azt valahol tárolja ... :// ez hülyeség? Ha nem akkor valaki leírná hogyan tudom vissza hozni?? EZER HÁLA ELÕRE IS :******

2014. máj. 3. 18:51
 1/2 edemmester ***** válasza:
A blogger a törölt blogokat emlékeim szerint 90 napig tárolja, utána véglegesen törli. Ha ennél régebbi a blogod, akkor egyértelműen más irányban kell gondokodnod. LEHET hogy a bejegyzéseidet egy internet archiválással foglalkozó honlapon esetleg még megtalálhatod. Próbálkozhatsz például az [link] oldalon. Az esély arra hogy valahogyan visszahalászd a bejegyzéseidet, nem túl nagy. Nem véletlen célszerű átgondolni, hogy mit is töröl ki az ember. Biztonsági mentésed pl nincs róla a gépeden, vagy valahol? Ha esetleg elküldöd a volt blogod linkjét privátban, akkor megpróbálhatok tenni valamit érted. Ha segítség kell blogolós témákban akkor pedig írj bátran privátban! :)
2014. máj. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia:) Köszönöm, a választ:)) most már vigyázok ezekkel a "törlöm a blogjaimat"... témával :) Írtad, hogy lehet tudsz valamit segíteni, ezt is köszönöm, de végül arra jutottam, hogy békén hagyom a bejegyzéseket és inkább újakat írok. :))
2014. máj. 5. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!