Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 újratelepítése közben...

Win 7 újratelepítése közben elakadtam. Mi a teendő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Újraindításkor nem kezd semmit a behelyezett DVD-vel. Hogyan tudom beállítani, hogy DVD-rõl bootoljon, ne pedig merevlemezrõl? Köszi előre is!

2014. máj. 5. 10:59
 1/5 Tengor ***** válasza:

A BIOS-ban tudod a boot sorrendet állítani, esetleg már bootolásnál is felajánlja, hogy kiválaszthasd a bootolandó eszközt.

Persze ehhez az is kell, hogy a lemez bootolható legyen. A bolti lemezek mind azok.

2014. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok belépni a BIOS-ba?
2014. máj. 5. 11:19
 3/5 Tengor ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen BIOS...

A BIOS-ba való belépés elég alap dolog. Ha ezt nem tudod, akkor a telepítés többi része, hogy fog menni? Hogy fogod felismerni, ha valami nem tökéletes v. épp nem biztonságos?

Biztos, hogy te vagy a megfelelő ember, akinek a telepítést el tudja végezni?

2014. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok a tökéletes személy ahhoz, hogy újra rakjam a gépet, de ha nem lenne muszáj azonnal újra telepítenem, akkor nem (én) ülnék itt.
2014. máj. 5. 12:28
 5/5 Tengor ***** válasza:
A legtöbb szervizben lehet kérni rövidebb határidővel is a munkavégzést. Igazából ha 11-kor elvitted volna, akkor már lassacskán kész is lenne, ha csak telepíteni kell.
2014. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!