Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetem meg, hogy van...

Hogyan nézhetem meg, hogy van e DVD író a gépemen? (lent)

Figyelt kérdés
Windows XP-m van és meg szeretném tudni, hogy van e a laptopomon dvd író. Le van töltve az Everest Home Edition is, de nem tudom hol kéne néznem...azt tudom, hogy DVD-R DVD-RW jelekkel jelölik, ha van...Segítenétek? Megy a zöld! Előre is köszönöm! :)

2014. máj. 5. 11:08
 1/5 Tengor ***** válasza:
Ülj szembe a géppel és kezd el a törzsed először jobba dönteni. Ott kell látnod a DVD meghajtót (ha nem látod, akkor dőlj balra!) Ha megvan a meghajtó, akkor nézd meg, hoyg mi van ráírva!
2014. máj. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Jobb oldalt volt a DVD meghajtó és van rajta egy RW jelölés is...Bár azt nem tudom, hogy ez most azt jelenti e, hogy tudok vele írni, mert közben letöltöttem az ImgBurn programot és az mintha nem akarta volna érzékelni a betett dvd-t...feltételezem akkor nem tudnék rá írni sem.

Ez az RW jelölés akkor elvileg azt kéne hogy jelezze, hogy van rajta, nem? :)

2014. máj. 5. 11:21
 3/5 A kérdező kommentje:

Multy recorder

Compact dist rewritabele

DVD

RW


Ezek vannak ráírva apró betűkkel oldalra egymás mellé...:)

2014. máj. 5. 11:22
 4/5 Tengor ***** válasza:
100%
Az RW azt jelöli, hogy DVD író van a gépben. Hogy az ImgBurn nem ismeri fel a lemezet v. a meghajtót, annak még számtalan másik oka lehet, kezdve attól, hogy rossz a meghajtó, odáig, hogy silány a lemez.
2014. máj. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm! :) ment a zöld! :))
2014. máj. 5. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!