Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-nél ha winchesterről...

Windows 7-nél ha winchesterről másolok adatokat a gépre, hogyan tudom megjeleníteni hogy mennyi van még hátra?

Figyelt kérdés

Tegnap lett újratelepítve a gép, eddig xp volt rajta, most win 7. Új még ez nekem, és ma például a winchesterre kimentett cuccokat akarom visszamásolni, el is kezdtem, ki is írta hogy mennyi idő van hátra, hány GB ,stb... de aztán ez az ablak eltűnt (vagy bezártam véletlen).

Hogy tudom újra megnyitni, előhozni?

Mert most másolja ,de fogalmam sincs hol tart, mikor lesz kész.


Nagyon köszönöm!


2014. máj. 6. 09:52
 1/2 madmaxx ***** válasza:
ha nem szakadt meg, akkor a tálcán fut tovább egy explorer ablak, ha ott nincs semmi sem aktív, akkor valszeg megszakadt a másolás
2014. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

...egyébként is ezek az időre vonatkozó kiírások egyáltalán nem pontosak, néha irreális idők jelennek meg, de menet közben azok is állandóan változnak. Főképpen, ha sok, és sok fajta fájlról van szó, még "tájékoztató jellegű" adatnak sem mondható.

De persze az ablaknak látszani kellene, ha másként nem, akkor (mint előttem írták) "lepottyanva" a tálcára.

2014. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!