Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy játék amit letöröltem...

G.Béci kérdése:

Van egy játék amit letöröltem a gépről. Az elmentéseket nem törölte a gép. Most, hogy a játékot visszatelepítettem szeretném az elmentéseket visszatenni a játékba. Hova kell ezt a mappát visszamásolnom, hogy a játék ill. a gép újra felismerje őket?!

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a játéktól.

Vannak olyan játékok amik a Dokumentumok mappába ment, és vannak olyanok amelyek a játék főmappályán belül egy eldugott mappában tárolja a mentéseket.

A Gugliba írd be a játék nevét és a mentés, vagy mentés helye szót ! Jó eséllyel megtudod amit akarsz.

2014. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Konkréten a Fifa 14-ről van szó.Én mindent a ,,D" meghajtóra telepítek.Ez a mentések fájl viszont a ,,C"-n volt.
2014. máj. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!