Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valahogy...

Lehetséges, hogy valahogy visszahozzam?

Figyelt kérdés
Véletlenül mindent letöröltem a memóriakártyámról. Fontos dolgok voltak rajta. Van valamilyen program, amit letölthetnék a Google Play- röl, és vissza tudná juttatni a dolgokat?? Mert azt tudom, hogy számítógépre van olyan program, de telefonra? Légyszi normális válaszokat! Elöre is köszönöm! :/ :)

2014. máj. 7. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem lettek felülírva, akkor adatmentők kinyerhetik belőle. Ilyen például a: [link]
2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telóra nem tudom, hogy van-e, de biztos van géped, azon a Recuva nevű programmal megpróbálhatod.
2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GetDataBack, Recuva programokkal is meg lehet próbálni, de CSAK MEM.KÁRTYA ESETÉBEN.


A visszaállítási esélyeket nagy mértékben csökkenti az adott eszköz további használata, és a rá történő adatírás. Egy fájl addig visszaállítható, amíg az általa felülírhatónak megjelölt adatterületet valami más felül nem írja. Ha van egy 1GB-os memóriakártya, amit egyszer vagy többször is megtöltöttél adattal, azaz legalább 1GB-nyi adat került rá idővel, akkor egyértelműen megtörtént minden egyes tároló felülírása. Minél többször történt ez meg a hónapok során a folyamatos használattal, annál kisebb az esély a korábban törölt állományok visszaállítására.


Egy telefon belső memóriája is így működik, annyi nehézséggel hogy ahhoz nem lehet hozzányúlni, nincs olyan adat-visszaállító program ami látná és kezelné azt (csak merevlemezt vagy flash meghajtót).

2014. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm a gyors válaszokat! :)
2014. máj. 7. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Segítek ha tudok:)

~ReMoTe

2014. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet :/ Elsö válaszoló, amit küldtél, valamiért nem tudom letölteni.. Próbáltam a DiskDiggert, de az nem talált semmit... Nincs esetleg még valami jó ötletetek, hogy hogyan hozhatnám vissza a formatált memóriakártyámról az adatokat?
2014. máj. 7. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!