Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi jobb: Windows 7-et telepíte...

Mi jobb: Windows 7-et telepíteni és azon belül futtatni linuxot VMWare-el, vagy linuxot telepíteni és azon belül Windows 7 virtualizálva?

Figyelt kérdés
Csak egy op rendszert szeretnék feltelepíteni, de mindkettőt szeretném használni felváltva. Nem tudom, melyik a jobb megoldás és nem nagyon találok infót erről.
2014. máj. 9. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt kell eldöntened, hogy az elsődleges programjaid melyik platformra készültek. A virtualizált környezet teljesítménye mindig gyengébb.
2014. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Win7 alatt fut VMWARE-n Linux Debian distro (mellette van még xp, másik win7, win8, ubuntu distro is :DD) Sokmindent hallani, de ha van min 4 giga ramod, teljesen felesleges particionálással stb. foglalkozni, simán jó a virtuális, fősulis programtervezőként mondom ezt. Ha 2-3g-d van csak, akkor ink telepítsd fel rendesen, mert ha virtualban futtatod űberlassú lesz a géped.
2014. máj. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, még annyi kérdés, hogy a biztonsági cuccok (antivírus, tűzfal) nem tudják ellenőrizni a virtualizált oprendszeren belül zajló dolgokat?
2014. máj. 9. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, nekem is azért van windows virtualban, mert ott szoktam tesztelni a neten fellelhető új vírusokat, tehát ha azt akarod, hogy az is védett legyen, oda külön antivírus kell, ebből következik ugye, hogy a vírusok sem tudnak kitörni a virtuálisból az igazira, ami nagyon jó :)
2014. máj. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!