Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ennek a gépnek elég ez a táp?...

Solyom123 kérdése:

Ennek a gépnek elég ez a táp? Nem teszi tönkre a gépem?!

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy a mainap vettem ezt a gépházat az alábbi táppal! HKC 3022DR 420W

Az a kérdésem ha nem jáccok akk elég a táp a gépemhez?

Alaplap asus M5A78L M LX3

Proci Amd athlon X2 2 250 3ghz dual-core

olvasó és hdd

Semmi más egyéb nem kell a gépembe!

Ebbe elég a tápegység igaz?



#hűtő #HDD #merevlemez #AMD #RAM #táp.tápegység
2014. máj. 10. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
és a ram az 4giga
2014. máj. 10. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Akármit csinálhatsz, nem lesz semmi baja tőle. A teljes géped kb max 100-120 wattot fogyaszt, tehát a negyedét a táp névleges teljesítményének. Ha csak tegyük fel 300 wattot tud normálisan leadni, akkor sincs semmi gond. Nyüstölheted a géped nyugodtan, még egy plusz középkategóriás videókártyával sem szállna el, nemhogy az integrálttal. :)
2014. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen! :D
2014. máj. 10. 21:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mert a HKC tápokat mindenki ócsárolja stb...!
2014. máj. 10. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Neeeee hooogy meeeg veeed! :)

Min.egy Fsp hexa 400W

Az alatt ne és télleg higy nekem.

1 hete baszta tönkre a gépem egy codegen 400w táp ami olyanmint egy szar hkc,én se hallgattam másokra,szóval a lénygeg fsp vagy chieftech

2014. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


A kérdező említette, hogy már megvan a táp. Most már szerintem fölösleges 12 ezer Ft-ot költenie, ha már úgyis megvan. Ha újonnan venné, én sem javasoltam volna neki. (Egyébként ehhez az összeállításhoz simán elég lenne egy minőségi 250 wattos táp is)


Ne aggódj, gondolom kaptál garanciát hozzá. 1-2 évig nem lesz baja, de azért 2 év múlva (vagy majd ha veszel videókarit a gépbe) nagyon ajánlott lesz cserélni :)

2014. máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
természetesen kaptam az alaplapra 3 év garanciát és a tápegységre is kaptam!! amugy ez a táp már satás nem ide-s :)
2014. máj. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!