Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A tabletemen folyton kijelzi...

A tabletemen folyton kijelzi hogy leállt az "android. Process. Media". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok se játszani , se fényképezni és még sok mindent gátol

2014. máj. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Indítsd újra.
2014. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig kiírja és nem tudom miért még ezt is kiírja "com.google.process.gapps leállt" . Android hiba ??
2014. máj. 11. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg dugig van pakolva a szerencsétlen? Vagy valamelyik app elhasználja a ramot?
2014. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs leterhelve és örökkeé futtatom a ram felszabaditór.
2014. máj. 11. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elfogy a ram, akkor ott a baj, ha nem fogy el, akkor nem kell semmi ram felszabadító.
2014. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hopsz, és cserbenhagyott a szenilitás, volt ám ilyenem nekem is, amikor a memóriakártyán nem tetszett neki valami, és gyakorlatilag indítástól kezdve napokig ment a mediascan (ez még gingerbread volt), és meg-megmakkant ilyen android.process.media leállást jelezve. Az segített, hogy számítógépen kreáltam egy üres mappát, engedélyeztem a rejtett és rendszerfájlok megjelenítését mindenütt, majd a telefonból KIVETT, kártyaolvasóba tolt memóriakártyáról mindent bedobtam a mappámba, formáztam a kártyát, visszamásoltam rá mindent, és örültem a fejemnek. Másoknak volt olyan is, hogy nem szerette valamelyik fájl nevét a médiaszkenner, és a gyanúsabbak átnevezgetésével megszűnt a bibi. Általában a letöltések és a felpakolt zenék-filmek tudnak nagyon jeleskedni ilyen inkompatibilitásgondokkal. Előfordul az is, hogy hibás mp3 akasztja be. Lejátssza a telefon is, max észrevehetetlen kis glitchek vagy kimaradások vannak benne, de a media scan csak kerülgeti napestig.
2014. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!