Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi biztonságból melyik is a...

Wifi biztonságból melyik is a jobb beállítás? TP-Link

Figyelt kérdés
Beállítottam hogy wpa/wpa2-psk, de nem emlékszem hogy annak idején mit állítottam az option és encryption lehetőségeken, a súgó oldalt meg az angol miatt nem segít.

2014. máj. 13. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
dobj képernyőképet. egyébként wpa2(aes)-t használj
2014. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk nem az enyém, de rajta a lényeg.

[link]

Csak annyi érdekelne, hogy az option és encryption dolgokat mire állítsam mert újra kellett indítani a routert és nem emlékszem, hogy a legjobb ez a beállítás.

2014. máj. 13. 20:27
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
100%

- WPA2-PSK / AES erős jelszóval, ami nem értelmes szó (kis és nagy betű és számok)

- MAC cím szerinti szűrés

- SSID elrejtése


Ennél erősebbet nem tud a TP-Link meg szerintem a többi router sem.

2014. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
így van ahogy az előttem szóló mondja. de az aes jobb a tkipnél. ssid rejtés nem szükséges azért, az már talán túlzás kicsit. macaddresre szűrni és rejteni az ssid-t szerintem felesleges, mert az már akadályoztatja a könnyű kezelést. de aki nagy biztonságot akar az valóban beállíthatja így is
2014. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget! Nyomtam a zöldet!
2014. máj. 14. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!