Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a laptopró...

Mit gondoltok erről a laptopról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt a laptopot szemeltem ki, és kifejezetten játékokra használnám! A laptop neve: Lenovo IdeaPad G510 Küldök egy linket, ahol a teljesítménye van: [link]


Még az a kérdésem lenne, hogy más téren is megfelelne-e ez a laptop?


Ui.: Ha azt mondjátok hogy jó és megérné, akkor ha valaki egy olcsóbb áron ha látná valahol, akkor jelezze! Használt nem érdekel. A válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 14. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz laptopot nem használsz játékra.


Mit értesz más tér alatt? Zene- és filmszerkesztés? Szerintem azok sem okoznának gondot a gépnek.

2014. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, pl. azokra gondoltam, mert az asztali gépemen pl. a youtubon csak 360p tudom megnézni a videókat, úgy hogy ne szaggason. Különben igazad van, de én magammal szeretném vinni, de játszani is szeretnék rajta. pl. F1 2013 vagy az újabb NFS-ekkel. Arról a laptopról mit gondolsz, amit linkeltem? Légyszíves nézd meg, és mondj róla egy kritikát!
2014. máj. 15. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt már azért lehet használni játékra. :) Fejlődik a világ, nem 2002-őt írunk, hogy csak üzleti laptopok létezzenek. :)
2014. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 doni1201 ***** válasza:

A videokártya nem egy nagy erőgép, a processzor már annak mondható. Az újabb játékokat is elbírná talán medium beállításokkal is. Itt vannak játéktesztek az R7-tel (gyengébb processzorral), ha lejjebb görgetsz az oldalon: [link]


Multimédiás dolgokban nem lehet gond vele. Nem fogja megerőltetni a FullHD-s film/videó, még az integrált videokártyáját sem.

2014. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat! Akkor szerintetek megérne egy ilyent venni? Láttam a gyengébb videokártya is viszi mondható mai játékokat. Akkor megvegyem?
2014. máj. 17. 16:11
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

ez jobb?

2014. máj. 17. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!