Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a nyomtató?

Miért csinálja ezt a nyomtató?

Figyelt kérdés
Van egy HP Officejet 5610 All-in-One nyomtatóm, nemrég vettem bele fekete patront, tökéletesen nyomtatott. Most ki kéne nyomtatnom egy fontos papírt, e-mailben átküldték és letöltöttem, pdf formátumú. Rámegyek a nyomtatásra és nagyon halványan nyomtatja, de nem is feketén, hanem a fele zöld a fele barna, vagy ilyen se színű.. Nem értem egyszerűen, a színes tinta fogyban, de az nem is kell, be is állítottam, hogy csak feketét használjon, mégis összevissza színekkel nyomtatja. Próbáltam wordből nyomtatni, beírtam 1 mondatot, kinyomtattam és azt meg szép feketével nyomtatta. Akkor mégis mi baja, amit letöltöttem azt miért nem nyomtatja feketén?
2014. máj. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy frissíted a drivert, illetve vedd ki a fekete patront és töröld meg az alját, hátha valami kosz rátapadt.
2014. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, a fekete patronnak semmi baja, mert nyomtattam más pdf-set is illetve Word-ből is, és mindegyik jó. Ezt az egyet viszont az istennek sem akarja kinyomtatni rendesen. Iszonyat halvány, hol rózsaszín, hol zöld, hol barna..Egyszerűen nem értem mi baja. :@
2014. máj. 15. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
próbáld meg úgy hogy megnyitod ezt amit ki szeretnél nyomtatni majd mint szokás szerint CTRL+P és ott menj bele a nyomtatód beállításaiba és keress egy olyan beállítást hogy telepített nyomtatópatronok, és itt állítsd be úgy hogy csak fekete van telepítve.. meg jelöld be hogy szürkeárnyalatos nyomtatás vagy mit... ha ígysem jó de csak ennél a dokumentumnál szenved akkor nem tudom mibaja..
2014. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!