Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet az 1 (! ) hónapos...

Mi lehet az 1 (! ) hónapos notebookom baja?

Figyelt kérdés
Reggel bekapcsoltam használtam, semmi probléma nem volt. Kikapcsoltam, viszont nem állt le. Kijelző fekete, nem reagál semmire, viszont a töltést jelző led világít, ha bedugom. Mi lehet a baj? Nagyon idegesít, hiszen kevesebb, mint 1 hónapos gépről van szó!!
2014. máj. 16. 12:42
 1/7 Tengor ***** válasza:
Mivel még típust sem tudunk nehéz lesz jósolni... Küld szervizbe, egy hónaposan még garanciás!
2014. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akku ki, majd be. Aztán ha boot-ol és nincs többé ez a hibajelenség, megnyugszol. Ha van, szervíz.
2014. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Asus X200CA típusú
2014. máj. 16. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kijelző fekete, nem reagál semmire, viszont a töltést jelző led világít, ha bedugom."


Most akkumulátor töltését jelző ledről beszélünk? Mert az teljesen normális...

2014. máj. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyomd hosszan a bekapcs gombot majd ha kikapcsolt kapcsold be.
2014. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

így van ,

-leállítani úgy tudod,ha 6 másodpercig nyomod a bekapcsoló gombot,

indítani,meg ahogy szoktad,

2014. máj. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült! Viszont kb. fél percig nyomnom kellett a bekapcsoló gombot. Amúgy semmire sem reagált. De megoldódott! Köszi a tippeket!! :)
2014. máj. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!