Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy elkezdett mostanában bekapcsoláskor felhozni egy hibaüzenetet, ami így szólt:

There was a problem starting.

c:\Users\...\AppData\Local\ConduitCountainer\BackgroundContainer.dll


The specified module could be not found.


Na most tegnap még ment a gépem, de ma ahogy bekapcsoltam, minden a szokásosan indult, aztán bejelentkeztem a felhasználómba, és teljesen fekete kép várt, a hibaüzentet beadta, az egerem működik. A feladatkezelőt behozza, abból nyitottam meg a böngészőt is, hogy ki tudjam írni ezt a kérdést. Tálcám, asztalom nincs, teljesen fekete az egész.

Lehet közük a problémáknak egymáshoz? Hogy tudnám ezt orvosolni?


2014. máj. 16. 16:18
 1/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=y5FvBja5fl0

ezt megcsináltam, de még mindig fekete a hátterem, most sincs tálcám

2014. máj. 16. 16:41
 2/3 A kérdező kommentje:
újabb fejlemény: a feladatkezelőben észrevettem hogy a folyamatokban nem megy az explorer.exe, új feladatban elindítottam, és most minden visszatért a régire. Ettől függetlenül lehet-e baj, probléma?
2014. máj. 16. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
telepitsd ujra a gépedet valószinüleg össze fog omlani elöbb utúbb
2014. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!