Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon a hangfelvevő...

A laptopomon a hangfelvevő programok csak mikrofonról tudnak felvenni, viszont hangkártyáról nem, mit kel tenni, hogy lehessen onnan is?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 19:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagyis nem, az alapból látszik, úgy értem, csak akkor válik aktívvá. Ha nem látszik, akkor telepítsd újra a hangkártya driverét.
2014. máj. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Várj, még egy tipp: nyomj jobb gombbal a felvétel ablak fehér területére és jelöld ki a letiltott eszközök megjelenítését!
2014. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nincsen felvétel ablak sem...
2014. máj. 29. 20:43
 14/19 anonim ***** válasza:
megcsináltad amit a 7-esben írtam?
2014. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem fog tönkremenni a gép tőle?
2014. máj. 30. 14:14
 16/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem... minimum felrobban és kétszer ki is gyullad utána, majd még egyszer felrobban! :D


Nem, semmi baja nem lesz tőle, azzal csak előcsalod a hangbeállításokat (amit előzőleg nem találtál sehol).

2014. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Wdhun rossz hírem van... A Ctrl+R parancsra az ÉGVILÁGON SEMMI nem jött elő!
2014. jún. 1. 10:25
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert Windows gomb + R, (Start menü/Futtatás parancsot hozza elő), csak félre lett írva. Ismered a TeamViewer-t? Megpróbálhatom távvezérléssel megcsinálni, olyan nincs, hogy semmilyen menüpon nincs ott ahol lennie kellene.
2014. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De Tényleg nincsen... (megprópáltam a futtatást is de ugyanazt hozta elő, mint Start<vezérlőpult<eszközök<hang. És valami gyári hiba lehet biztosan,mert még ezek után sem hozza elő a sztereó keverőt!)
2014. jún. 3. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!