Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha kékhalál van a...

Mit tegyek, ha kékhalál van a gépemen? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Kék halált kapott a windows-om és helyreállító lemezzel szeretném kijavítani a hibát. Viszont a helyzet az, hogy nem jelenik meg a listában az operációs rendszer, (a rendszer-helyreállítási beállításoknál), ezáltal nyílván nem tudom kijavítani a hibát.

Korábbi állapotba sajnos nem tudom visszaállítani, mert nincs rendszerképem.

Illesztőprogramok betöltése gombra kattintva, fogalmam sincs, hogy mit töltsek be.

Azt se tudom, hogy mi a baj, annyit akartam, hogy egy programmal dinamikus merevlemzt alap lemezé visszaalkaítani.

Valaki tudna valami ötletet adni a javításra, az újratelepítésen kívül? Van valami program, ami helyreállítja a sérült windows indítófájlokat?



2014. máj. 18. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit ír ki kékhalálban?
2014. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt írja ki:

[link]

2014. máj. 18. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vírus, ahogy írja.
2014. máj. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De most akkor elindul a win vagy nem?
2014. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elkezdi betölteni, ott vibrál darabig a windows 7 logó, azt bejön egy pillanatra ez a kék képernyő, azt újraindul.
2014. máj. 18. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
BIOS után nyomj f8-at és menj rá a legutóbbi helyes konfiguráció-ra, ha ez nem segít, akkor csökkentett mód.
2014. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször is, de nem megy.
2014. máj. 18. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha parancssort tudsz indítani :S akkor

chkdsk /f

parancsot futtass.

2014. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eszközillesztővel kapcsolatos problémák

„Stop 0x0000007B” hibaüzenet jelenhet meg az alábbi esetekben:


Nincs beállítva a rendszerindítási folyamat során való elinduláshoz egy olyan eszközillesztő, amelyre szüksége van a számítógép rendszerindító vezérlőjének.

Megsérült egy olyan eszközillesztő, amelyre szüksége van a számítógép rendszerindító vezérlőjének.

A Windows XP beállításjegyzékében (korábbi nevén rendszerleíró adatbázis) megsérültek az eszközillesztők rendszerindításkor történő betöltésének módjára vonatkozó adatok


forrás: [link]


Te! Má' nem azé' de nem winxp-d van?? Olyan xp-s ez a kékhalál, nem?? Bocsi, csak én azt hittem 7-esnek másképp néz ki. :SS

2014. máj. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Windows 7 Home Premium 64 bit :)

Köszönöm a segítségeket, de megoldódott. 5000 ft-ba került újratelepítéssel együtt. Szerelő szerint jól elrontottam, alig bírta megcsinálni. Adataim többségét vissza tudtam hozni, amit meg nem az nem is lényeges :D

Szóval ezt viszonylag jól megúsztam :D

2014. máj. 26. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!