Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MI lehet annak az oka hogy a...

PapaJoe0912 kérdése:

MI lehet annak az oka hogy a számítógépem állandóan lefagy?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 11:33
 1/7 Tengor ***** válasza:
Szoftver v. hardver hiba.
2014. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sok hibalehetőség lehet...

-hűtés probléma: van pár ingyenes program amivel tesztelheted ezt (nem annyira pontosak de egynek elmennek)

-áram ingadozás: próbáld meg egy másik áramforrásba bedugni a géped (vagy ha van műszered mérd meg)

-Tápegység: régi, meghibásodott - szervizekben megtudják ezt is nézni)

-Ram probléma: ramod túlságosan melegedik

-esetleg VGA - bár nem írtad hogyan fagy le..csíkozódik e a képernyő vagy csak megáll ; befagy, befeketedik esetleg, vagy egyáltalán milyen programoknál csinálja ezt)


Volt részem nekem is hasonló problémában, 3 szervizbe vittem, de mind h*lye volt hozzá.

2014. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. ezernyi oka lehet. Attól is függ, mit értesz "lefagyás" alatt. Nem mindegy, hogy pl. szó szerint befagy a képernyő, és akár kis vízszintes színes csíkok is megjelennek rajta. De arra is "fagyást" mondanak, ha az oprendszer nem válaszol, csak az egérkurzor mozog. Sőt olyat is hallottam már ("szakértőtől"), hogy ha egy alkalmazás kivételt dob és leáll, az is fagyás. :))
2014. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszerüen annyi történik miután bekacsol a gép betölt a windows kb 5 percig semmi baja utàna ley nem reagáll semmire a kurzor se mozog se a billentyüzetre nem reagáll csak elfeketedik a képernyõ vagy csak a hátteret mutatja
2014. máj. 20. 12:53
 5/7 Tengor ***** válasza:
Kezdésképpen nézd meg a hőfokokat, ha az rendben van, akkor tedd újra a rendszert!
2014. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tuningolva vannak az időzítések, órajel?

Memória modulok azonosak? (Ha több van.)

2014. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hiba okát maga az alaplap ment tõnkre eljutottam arra hogy már bese kapcsol az alaplap nem veszi fel valamiért az áramot
2014. máj. 22. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!