Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki megirná ide anyámnak...

Valaki megirná ide anyámnak hogy nem lehet ingyen windows 8 laptopra?

Figyelt kérdés

-roland akkor most windows 8 at akarsz rárakni -nem mert az 25 ezef orint! -hát de akkor eladó kérem mi a külömbség a widows és a linux között? -a windows kicsitt drgább anya és... kérem a fiam nem tudja használni a gépet nem tudna segíteni elvileg nincsen rajta op rendszer -ANYA elondtam hogy van rajta op rendszer csak nem olyan hanem parancssoros! és egy másik kéne -akkor miért nem nézted meg online hogy milyen rendszer van rajta? vehetettél volna windows 8-at (aztán később pedig megállapodunk az eladóval hogy elviszik néhány napra és vissza adják úgy hogy jó lesz ubuntuval erre mikor elmegyünk) -roland most miért nem windows raksz rá most inygen megkaphatnád? -????????mivan anya te megvagy mostanában? nem anya most ubuntut raknak rá ugysem tudod miaz de mindegy -de az eladó mondta hogy most windows is rakhatnak rá ingyenÚ -anya arról volt szó ha windows akarunk rárakni akkor kikel fizetni és most elviszik a gépet és raknak rá... és így tovább a beszélgetés


facebookon írtam másnak nem akartam megint megírni és elolvasni tehát csak nagyjából tudom mivan de mondom a lényeget: anyukám még most is azt hiszi hogy a windows 8at ingyen megkaptam volna és most mindenkinek azt meséli:azt elfelejtettem hozzá rakni hogy a BIOS-t lekódoltam és azt nem veszik ki ingyen és anyukám szerintem erre gondol valahogyan vagy az ingyen linuxra nem tom! de a BIOS kódott tudom és elmondtam az embereknek is!


2014. máj. 20. 19:25
 1/4 anonim válasza:
De...Ingyen is leszedheted a netről csak az nem jogtiszta.Amit boltban csinálnak vagy szervízben az 99%-ban fizrtős!Ha nem jogtiszta akkor nem szedhetsz le rá például Microsoft Security Essentials-t meg ilyeneket amit a microsoft gyárt.És még az is lehet hogy csak a 30 napos próbaverziót töltötted le.
2014. máj. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem az a lényeg mert azt énis megtudom hanem az a lényeg hogy anyám azthiszi hogy egy teljesen oké dvd-t akarnak nekem adni amitől király lesz a notebookom normális teljes nem letöltött tört windows 8-al
2014. máj. 20. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, raknak ingyen a legtöbb helyen windowst, ahol meg nem, akkor elviszed máshova és mondod telepítsenek windowst pár ezres és kész. Amiket nem tudsz telepíteni Essentials meg ilyen pár nem is kell, fölösleges, frissítések lesznek azt kész.
2014. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. NEM tesznek rá és nem adnak ingyen legális Windows 8-at, ha a laptopot Linuxszal vagy FreeDOS-szal vásárolta valaki. Lehet vásárolni laptopot Windows 8 operációs rendszerrel, de az sem ingyen van, mert akkor a laptop árába építik be annak az árát. Én FreeDOS-szal vettem, így 20 ezerrel olcsóbb volt a laptopom. Bár én alapból évek óta Linuxot használok, ezért nem is akartam Windowsos lapost vásárolni.
2014. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!