Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell letörölni mindent a...

Endr 72 kérdése:

Hogy kell letörölni mindent a gépről, hogy csak az oprendszer maradjon? Esetleg ki lehet e jelölni dolgokat a törlés előtt, amik maradnának.

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ha törölni akarsz és vannak telepített programjaid akkor a programok telpítése és törlése opcira katints ezt a vezérlőpultban találod meg. amik meg sima dokumentum fájlok videók-képek letöltések azokat simán törlöd azt ennyi utána űríted a lomtárat.
2014. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az szerintem nem segít.Én tényleg mindent akarok.progikat,beállítást,mindent....
2014. máj. 20. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
your unninstallert? Próbáltad? Ez töröl! Ha ez sem akkor nagyon profi PC-hez fordulj, mert rajta maradnak a vinyon...
2014. máj. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Én tényleg mindent akarok.progikat,beállítást,mindent...."


Ha tényleg mindent (bár a főkérdésben nem ezt írtad), akkor egy op. rendszer újratelepítés a legegyszerűbb szerintem...

2014. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mint írtam: your uninstaller mindent töröl, nem kell azért újra telepíteni! De: hogy világosan-jobban értsd amennyiben olyan dolog van, -volt a gépeden , hogy a rendőrség se lássa, akkor a vinyot elkel távoli tanod!
2014. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha mindent akarsz akkor rakd újra azt a szerencsétlen rendszert ennyire ne legyél már hülye hozzá pár kattintás.........
2014. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok,köszi,...
2014. máj. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!