Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopokból az Intel i process...

Laptopokból az Intel i processzorral szereltek közül csak U verziós kapható?

Figyelt kérdés
Majd egyszer nagyon sokára ha lesz pénzem, szeretnék venni egy új laptopot. Pénz nélkül nem nézek konkrét típust, inkább csak elájulok, hogy mindegyikben i3-5-7 xxxxU processzor van. Normális Intel mobil processzorokkal nem is gyátanak már gépet 200-250E körül? Jelenlegi gépem i3 350m, nem pedig U. Tudom mit jelent az U, de teljesítményben mennyivel jelent kevesebbet egy m verzióshoz képest, már ha létezik m verziós?

2014. máj. 21. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a fő kérdésre tudok válaszolni:

Decemberben vettem 180E-ért notebookot, és egy i5-3230M van benne. Tehát van nem U végű is.


4. generációsból láttam már i5-4200M-mel szerelt notebookot például. i7-esből is láttam már HQ (?) végűt...

2014. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire szeretnád használni a laptopot ?
2014. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Legfőképp áltálános dolgokra, videózás, netezés, zenehallgatás. Néha azonban videót konvertálok, ahhoz kell a teljesítmény, meg úgy általában is jó ha van tartalék.

Jelenleg csak annak próbálok utánajárni, mi ez a nagy el "U"-sítás.

2014. máj. 21. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy Lenovo B590 jó lesz neked, ráadásul annak matt kijelzője van!
2014. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Pénz nélkül nem nézek konkrét típust"

Nem néz ki gyengének, de ha már ajánlani akarsz:

13-14" (15'6-ost nem vennék mégegyszer)

8GB RAM

i5 processzor

AMD grafikus kártya

HDD mindegy, SSD-t használok most is.

Ha ezeknek nem felel meg a gép, akkor nem jöhet számításba.

2014. máj. 21. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jelenleg csak annak próbálok utánajárni, mi ez a nagy el "U"-sítás."


Szerintem annyi, hogy kevesebbet fogyasztanak ugye, így megnő az akkuidő vagy mi...

2014. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!