Ez VGA Hiba lehet?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég, vettem egy vadi új R9-et (jól is működött), a gépembe és 4 hónap után +(költözés) után jött elő a kék halál, amire az volt a megoldás hogy frissíteni kellett a drivert. Ez idáig oké, de a gép akkor kezdett csak el idáig is ritkán kék halálozni, ha kinagyítottam full screenre a youtube-ot. Ami meg most történt, azt leírni is alig tudom, annyira meglepett... Amikor frissítettem a vga-t, néhány hét elteltével, amikor szintén, kitettem egy youtube videót full screen-re, 10, vagy 7 perc elteltével, lefagyott a videó, utána a hang is, és fekete lett a képernyő. Utána, mindenféle piros, szürke, sárga, és világos kék pöttyök "rossz tv" szerűen villództak a képernyőmön. Kicsit várni kellett, míg eszméltem, mert ilyet még soha az életben nem láttam. Miután, eszméltem, benyomtam a jó öreg: ctrl + alt + delete-et, és amikor behozta a feladat kezelőt, kidobott az asztalra, és hirtelen eltűntek a pöttyök, aztán kb. 2 másodpercig jó volt a kép, utána, újra visszajöttek a pöttyök, de már volt zöld is, de már hosszába is, meg átlóba is... Aztán jött, a reset gomb azután meg már, a rendszer lassan, de beindult.


Mi, a' jó istentől lehetett ez?!


(Aki tudna nekem segíteni, az zöld kezet kapna, meg egy nagy KÖSZÖNÖM-öt!)



2014. máj. 22. 01:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy amikor sikerült az asztalt behoznom 2 másodpercig, volt rá időm meglesni, hogy jobb alsó sarokban egy sárga háromszögben kiírta hogy a képernyő illesztő meghibásodott, viszont hirtelen helyreállt (legalábbis, efféle hiba üzenetet írt ki jobb alsó sarokban egy buborékban)...
2014. máj. 22. 01:06
 2/6 anonim ***** válasza:
en magambol indulok ki.....ha megvolt a driver frissites es meg igy is sz@rakszik, akkor en tutira ujra rantanam a rendszert mielott azt mondanam, hogy kuka az a videokari. mennyi ram van? ram teszt?! milyen rendszer? nem e melegszik valami? tap nem e egett szagu?
2014. máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah meg annyit, hogy nezz bele, nincs e kicsuszva valami kabel, igazitsd meg a ramokat stb......lehet a koltozesnel a razkodas miatt kimozdult valami
2014. máj. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

8 gb DDR3. Rendszer: Windows 7 64-bit Ultimate, Nem melegszik semmi, minden 40-50 C° fok között imbolyog. A táp vadi új, chieftec 650 w, nem melegszik és nem égett szagú.


Elárulom, mi a szerintem, legnagyobb probléma ebben az egészben. Játszhatok, bármilyen új játékkal: Pl.: Bf4, Wolfenstein, Tombraider, Crysis 3 stb... Megy a játék, rohadt sok fps-el. És soha nem fagy le, vagy dob ki...

De a yt, az igen... És ez a probléma is amit fent leírtam, csak akkor jött elő, amikor azt nyomtam a adobe shockwawe-re, hogy leállítás. Szóval, szerintem a flashel vagy a yt-vel lesz valami probléma... Szerinted?

2014. máj. 22. 12:05
 5/6 A kérdező kommentje:
A gépet átnéztem, nincs semmi kiálló kábel. A ramok is kiválók, most teszteltem. A winchester is... A VGA sem lehet, mert az is vadi új. CPU is vadi új Intel Core i7 3960x Extreme... Nem volt egy olcsó cpu, de baromi erős... ennyi.
2014. máj. 22. 12:09
 6/6 Peti1987 ***** válasza:
Üdv. Driver hiba. Rak fel egy régebbi drivert a vidkarihoz .Adobe flasht is frissítsd vagy töröld le és rakd újra.
2014. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!