Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 15-20ezer, max 25ezer! Forintb...

David008 kérdése:

15-20ezer, max 25ezer! Forintból milyen konfigurációt tudnék összerakni? Többi lent.

Figyelt kérdés

NEM nagy dolgokra használnám! Annyit szeretnék, hogy kisebb játékok, programok pl.: CoD2, LFS, FLStudio, CoD4 menjen rajta. Semmi nagyobb játékot nem szeretnék rá! Nem gamer pc kell nekem! A legolcsóbb és legjobb, legnormálisabb megoldásokat várom. Elképzelésem, hogy VISZONYLAG normális gépem legyen. Nem kell oktatni, magam is nagyon jól tudom, hogy ez az összeg kevés hozzá, de ennyit tudok rá szánni! Nem fogom éjjel nappal bűvölni.

Azt is tudom, hogy ennyiből normális gép nem születik, de kíváncsi lennék a véleményetek! Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. máj. 22. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

"CoD4"


Újonnan ennyiért gépet nem kapsz,nem hogy még ezt is elvigye...


hardverapro.hu-n kereshetsz olyan ócskavasat AMIN TALÁN LUBUNTUVAL tudsz netezni,de azt se valami gyorsan...

2014. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
hát az én régi gépem még elvitte a cod4 et amit 20 ezerért vettünk használtan
2014. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ha 25 ezer az értékhatár, egy kétmagos konfigurációt ajánlok, pl. egy intel dual core procit egy 775-ös (chipset) alaplappal és kb 2 gb ram-al, ez eddig kb 15 ezer, táp + merevlemez + optikai meghajtó + ház elvileg kihozható + 10 ezerből, ha nincsenek kifejezetten kimagasló minőséget célzó elvárásaid. Természetesen monitor + egér + bill. nincs az árban.
2014. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Na kedves első válaszoló. Elmondanám neked, hogy az én apukám 7ezer forintért olyan gépet vett, ami nagyonszépen viszi mai napig a mw2-t is. Ugyhogy ki lehet azt hozni annyiból.

Utolsónakpedig köszönöm szépen!

2014. máj. 22. 18:54
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Na kedves első válaszoló. Elmondanám neked, hogy az én apukám 7ezer forintért olyan gépet vett, ami nagyonszépen viszi mai napig a mw2-t is. Ugyhogy ki lehet azt hozni annyiból.

Utolsónakpedig köszönöm szépen!



Kikukázott gép,amitől meg akart szabadulni a tulaj.... ennyi...


Az egerem 18.000 forintba került szóval képzelem milyen az a gép..

2014. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy itt ugyis ez lesz de ha megnyugodsz akkor nemkell a cod4. Ha jobb igy es okos vagy nagyon akor a tobbihez irj nekem egy jo konfigot ennyibol. A legbutabb gepek is elviszik ezeket...
2014. máj. 22. 19:06
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem hardver téren nem érdemes vitákat indítani

mindenkinek más és más igénye van és más és más kerete is

tehát ha 25 ezer a max keret, abból kell megoldani, ez is egy kihívás.

2014. máj. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Tudtam hogy itt ugyis ez lesz de ha megnyugodsz akkor nemkell a cod4. Ha jobb igy es okos vagy nagyon akor a tobbihez irj nekem egy jo konfigot ennyibol. A legbutabb gepek is elviszik ezeket..."


Nehezen írok neked "15-20ezer,max 25ezer"-ből gépet mivel a mai gépházak többsége 10-20k forintos kategóriában vannak,a legolcsóbbak 5000...


Ugyebár kéne egy tápegység is ami ugyebár nem Codegen meg ilyenek amik 2 perc használat után BBQ-znak a gépedben..


Újonnan 15-20-25 ezerből,tápostúl,gépházastól,procival,alaplappal meg rammal nem jössz ki...


A probléma az hogy manapság ilyen régi (és olcsó hardware-t) csak használtan tudsz venni - ha szerencséd van mivel a legtöbb netezős gép a neten 40k-80k körül kel el :)

2014. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
.....és ugyebár akkor még a merevlemezt, meg egyéb bisszembasszokat,pl. ventit nem írtam :)
2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Találtam neked 3 gé...khm.. valamit...


[link]

[link]

[link]



"Eladó egy DELL asztali számítógép! Darabonként is elvihető!"

Talán ezzel járnál a legjobban,de sokat ne várj tőle...

2014. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!