Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Leszedtem egy olyan videót...

Leszedtem egy olyan videót amin a képernyő elvan forgatva, vagyis maga a videó, ilyenkor mit kell csinálni, hogy normálisan álljon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Avi esetén VirtualDub forgatás.

A menüben: Video/Filters...Add...rotate OK...Around 180 OK...OK. Kb ennyi. De érdemes kivágni a filmből egy kis részt, azon próbálkozni.

Vagy más forrásból beszerezni a filmet egyszerűbb.

2014. máj. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit Video/Compression...itt kiválasztod a kodeket. Pl xvid, különben nagy lesz a fájl mérete.
2014. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én GOM playert használok!
2014. máj. 23. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem player, hanem kódoló(virtualdub). Videót elforgatni lejátszóval szerintem nem lehet.

De van a Formatfactory program, az talán egyszerűbb és több formátumot kezel. A filmet újra kell kódolni. Direkt elforgatva töltötte fel valaki ezt a videót...? Furcsa.

http://www.youtube.com/watch?v=4C88pnMRtL8

2014. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,sikerült...
2014. máj. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!